Pildid puuduvad
Müükapartment
Apartment with Balcony and Terrace in Bilbao
299 000 €
2769 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
108 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom apartment is located on the third floor with an elevator in Bilbao, near the ría and close to the Casco Viejo. The property features a spacious living room with a charming enclosed mirador, three bedrooms with balconies, and a kitchen with balcony access. The apartment is well-lit with most rooms being exterior, except the kitchen and bathrooms, and offers potential...
Ehitusaasta1963
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus3
KüteGaas
Lisaomadused
Lift
Sisustatud köök
Terrass
Energiatõhusus
Energiaklass
90 kWh/m²/yrD
Class D — 90 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
40 kg CO²/m²/yrD
Class D — 40 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
5 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
LähedalRand
6 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.