Müükapartment
Apartment with Balcony and Garage in Lodi
115 500 €
1343 €/m²
1
Vannitoad
86 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
6,9 m²
Terrass
Kirjeldus
This apartment, located on the third floor of Via Gian Battista Marchesi 3, Lodi, comprises a hallway, living room, kitchen, hallway, double bedroom, single bedroom, and bathroom. It features a 6.90 m² balcony and a 20.00 m² garage. The property is available through a judicial auction.
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
15 kmLennujaam
23 kmHaridus
LähedalRand
9 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.