Müükapartment
Apartment with Balcony and Garage in Horta
430 000 €
4943 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
87 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment features a generous south-facing balcony and a large garage for two small cars or one large car. The property, built in 1975, is in good condition and includes central heating. It is located on the first floor of an exterior building with an elevator.
Ehitusaasta1975
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
14 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.