Pildid puuduvad
Müükapartment
Apartment with Balconies in Enna
85 000 €
944 €/m²
Via Torre di Federico, Enna
1
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
90 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom apartment is located on the second floor of a five-storey building in Via Torre di Federico, Enna. The property, which requires renovation, features an open-plan living area, a kitchenette, two bedrooms, a bathroom, and two balconies. It includes an autonomous heating system and is furnished.
SeisukordVajab remonti
Korrus2 / 5
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
4 km9 minRaudteejaam
7 km18 minLennujaam
64 km2.8hHaridus
Lasteaed
8 km21 minÜlikool
2,3 km6 minRaamatukogu
5 km12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,5 km23 minToidupood
4 km10 minRestoran
1,5 km24 minPank
4 km11 minTervishoid
Apteek
1,6 km26 minArst
1,2 km19 minHaigla
4 km10 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
49 km2.1hHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.