Pildid puuduvad
Müükapartment
Apartment with Balconies and Garden in Chieti
79 000 €
622 €/m²
Via dei Peligni 39, Chieti
4
Toad kokku
1
Vannitoad
127 m²
Elamispind
70 m²
Aed
Ida
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom apartment is located on the second floor of a small building, a short distance from the city centre and Tricalle area. It features an open-plan kitchen, three bedrooms, and a bathroom, with three balconies providing ample light and views. An enclosed garden of approximately 70 m² and a ground-floor storage space are included. The property is available for rent with an option to p...
Ehitusaasta1968
SeisukordVajab remonti
Korrus2 / 3
Asukoht
Via dei Peligni 39, Chieti
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m6 minRaudteejaam
2,4 km6 minLennujaam
7 km18 minHaridus
Lasteaed
600 m9 minÜlikool
1,6 km26 minRaamatukogu
1,1 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
300 m4 minRestoran
200 m3 minPank
700 m11 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
2,0 km5 minHaigla
900 m13 minVeterinaaria
1,9 km29 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m7 minRand
12 km31 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
2,3 km6 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.