Müükapartment
Apartment with Ascender in Paris 3e
670 000 €
11 356 €/m²
2
Toad kokku
59 m²
Elamispind
Kirjeldus
This 59 m² apartment is located on the first floor of a historic building in the Rambuteau / Sainte-Avoie area of Paris's 3rd arrondissement, close to the Marais. The property features a living space, several rooms, a kitchen, and a bathroom with WC, with an elevator providing access. It offers potential for renovation to create a characterful living space, benefiting from its central location nea...
Ehitusaasta1850
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus1 / 6
Lisaomadused
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, etreproprio.com
Energiatõhusus
Energiaklass
150 kWh/m²/yrC
Class C — 150 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
13 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
12 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond

bathroom

Apartment with Ascender in Paris 3e
670 000 €
11 356 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Meilleurs Biens
Viide: MB7430111992
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.