Müükapartment
Apartment with Air Conditioning in El Carmen
300 000 €
2609 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
115 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom apartment is located near the Floridablanca garden, a short walk from the Glorieta de España, in a quiet area. The property features centralised air conditioning, hardwood flooring, and a fully equipped kitchen. It includes an elevator and was comprehensively renovated two years ago.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
18 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
11 kmÜlikool
LähedalRand
29 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.