Müükapartment
Apartment with 94m² Terrace in Torremolinos
445 000 €
3225 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
138 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment offers four bedrooms, three bathrooms, and a fully equipped independent kitchen with a laundry room. It features a 94m² southeast-facing terrace, providing potential for multiple outdoor areas, and includes a communal garden and swimming pool. Located in La Leala, El Saltillo, it is close to amenities and the beach, offering both urban and coastal living.
Lisaomadused
Bassein
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
91 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
13 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.