Müükapartment
Apartment with 3 Bedrooms in Girona
118 200 €
1231 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
96 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located in Girona, a municipality with comprehensive services, including commercial, educational, and dining options, as well as valued green spaces. The property is in good condition and offers excellent public and road transport connections. Note that this is an investment opportunity without current access to the property.
SeisukordHea
OmandPaljas
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
7 kmHaridus
LähedalRand
11 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.