Müükapartment
Apartment with 20 m² Terrace in Diepenbeek
464 260 €
2957 €/m²
Diepenbeek
3
Magamistoad
1
Vannitoad
157 m²
Elamispind
20 m²
Terrass
Kirjeldus
This 157 m² apartment features three bedrooms and is located in Diepenbeek. It includes a generous 20 m² south-facing terrace and is part of a residence with four spacious apartments. The building offers access to the first and second floors via an elevator, and the apartments are equipped with underfloor heating, private solar panels, and an advanced ventilation system.
Ehitusaasta2021
SeisukordUus
Korrus1 / 4
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
300 m4 minLennujaam
23 km1.0hHaridus
Lasteaed
300 m5 minKeskkool
27 km1.2hÜlikool
2,7 km7 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
300 m5 minRestoran
100 m2 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
600 m10 minHaigla
5 km14 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
9 km24 minKeskkond
Suurem tee
1,7 km26 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.