Rootsi
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Rootsi
  3. Apartment in Vällingby
MüükKorter

Apartment in Vällingby

Hind päringul

One Place'is esimest korda nähtud: 5. juuni 2026

2
Toad kokku

Kirjeldus

This apartment is prepared for sale in Vällingby. It features a modern layout with a spacious living area and a well-equipped kitchen. The property benefits from convenient access to local amenities and public transport.

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: maklarhuset.se

Asukoht

Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
7 km19 min
Raudteejaam
2,3 km6 min
Metroopeatus
180 m3 min
Lennujaam
3 km8 min

Haridus

Lasteaed
100 m2 min
Keskkool
8 km21 min
Ülikool
4 km11 min
Raamatukogu
50 m1 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
140 m2 min
Toidupood
250 m4 min
Restoran
110 m2 min
Pank
140 m2 min

Tervishoid

Apteek
200 m3 min
Arst
190 m3 min
Haigla
1,4 km23 min
Veterinaaria
1,0 km16 min

Vaba aeg ja loodus

Park
300 m5 min
Rand
1,6 km25 min

Keskkond

Raudtee
2,8 km7 min
Kuulutuse allikad
Maklarhuset SeMaklarhuset SeAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Mäklarhuset Spånga-Vällingby-Hässelby
Gabriel Nordenhaag
Viide: 4b42fcb1-c213-4147-98f0-ab4df87b4ec7

Photo Tour

Toad - Apartment in Vällingby

other room

Apartment in Vällingby
Hind kokkuleppel
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Apartment in Vällingby
Vällingby

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor