Müükapartment
Apartment in Longone Sabino with Sea View
19 000 €
271 €/m²
Longone Sabino (RI)
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment offers one bedroom and one bathroom, located in Longone Sabino. It features a sea view and is situated in a quiet area. The property is available for sale.
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,4 km23 minRaudteejaam
14 km37 minLennujaam
64 km2.8hHaridus
Lasteaed
8 km21 minÜlikool
7 km19 minRaamatukogu
9 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
8 km20 minToidupood
8 km20 minRestoran
800 m12 minPank
5 km13 minTervishoid
Apteek
2,4 km6 minArst
8 km20 minHaigla
12 km31 minVaba aeg ja loodus
Park
2,4 km6 minRand
9 km23 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.