Kreeka
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Kreeka
  3. Apartment in Central Location
MüükKorter

Apartment in Central Location

56 000 €
1018 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 13. aug 2026

1
Magamistoad
55 m²
Elamispind

Kirjeldus

This apartment offers a compact living space with a standard construction type. It is situated in a central location, providing convenient access to local amenities and transport links.

Ehitusaasta1977
Korrus1

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: spitionline.gr

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
100 m2 min
Raudteejaam
2,9 km7 min
Metroopeatus
1000 m15 min
Lennujaam
23 km59 min

Haridus

Lasteaed
400 m6 min
Ülikool
900 m14 min
Raamatukogu
600 m9 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
400 m6 min
Toidupood
200 m4 min
Restoran
400 m7 min
Pank
800 m13 min

Tervishoid

Apteek
0 m1 min
Arst
1000 m15 min
Haigla
500 m7 min
Veterinaaria
1,4 km23 min

Vaba aeg ja loodus

Park
300 m4 min
Rand
5 km14 min

Keskkond

Raudtee
2,7 km7 min
Kuulutuse allikad
Spitionline GrSpitionline GrAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Golden Home Real Estate
Viide: 00034715

Photo Tour

Elutuba - Apartment in Central Location

living room

Apartment in Central Location
56 000 €1018 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Apartment in Central Location
Aigaleo · 55 m² · 1 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor