Müükapartment
Apartment for Renovation in Historic Mutxamel
110 000 €
588 €/m²
8
Toad kokku
187 m²
Elamispind
Ida
Suund
Kirjeldus
This five-bedroom apartment, located in a two-storey building from 1903, requires renovation. Situated in the historic heart of Mutxamel, it offers flexible layout options and ample space for personalisation. The east-facing orientation ensures optimal morning natural light.
Ehitusaasta1903
SeisukordVajab remonti
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadespana.es
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
16 kmHaridus
LähedalRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalPhoto Tour

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.