Müükapartment
Apartment for Renovation in El Raval, Barcelona
397 000 €
4511 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
88 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom apartment, located in the El Raval district of Barcelona, is situated near Gran Via de les Corts Catalanes. The property is in need of renovation and is positioned close to amenities such as Mercat de la Boqueria and Palau Güell. It is within walking distance of the Paral·lel metro station and various local facilities.
SeisukordVajab remonti
OmandPaljas
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
9 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.