Müükapartment
4-room apartment in Bergamo
580 000 €
3412 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
170 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
1
Parkimiskoht
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalRand
4 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.