Müükapartment
2-bedroom apartment in Dessel
224 500 €
2339 €/m²
Zandvliet 161, 2480 Dessel
2
Magamistoad
1
Vannitoad
96 m²
Elamispind
3
Parkimiskohad
SeisukordHea
Korrus0
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
162 kWh/m²/yrB
Class B — 162 kWh/m²/yr
Asukoht
Zandvliet 161, 2480 Dessel
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
6 km14 minLennujaam
27 km1.2hHaridus
Lasteaed
1,5 km23 minÜlikool
15 km38 minRaamatukogu
1,4 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,2 km19 minToidupood
1,4 km22 minRestoran
1000 m15 minPank
1,3 km20 minTervishoid
Apteek
1,3 km21 minArst
2,3 km6 minHaigla
6 km15 minVeterinaaria
5 km13 minVaba aeg ja loodus
Park
1,0 km16 minRand
2,5 km7 minPhoto Tour

Asukoht
Zandvliet 161, 2480 Dessel
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.