Müükapartment
2-bedroom apartment in Warken
685 000 €
7874 €/m²
17 Bei de Buchen, 9031, Warken
2
Magamistoad
1
Vannitoad
87 m²
Elamispind
1953 m²
Krunt
45 m²
Terrass
Ehitusaasta2014
Korrus0
Asukoht
17 Bei de Buchen, 9031, Warken
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
2,2 km6 minLennujaam
27 km1.1hHaridus
Lasteaed
1,7 km26 minKeskkool
1,3 km20 minÜlikool
26 km1.1hRaamatukogu
12 km32 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,8 km29 minToidupood
1,8 km29 minRestoran
1,7 km27 minPank
1,8 km28 minTervishoid
Apteek
1,8 km29 minArst
300 m4 minHaigla
1000 m15 minVeterinaaria
2,3 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
900 m15 minRand
5 km14 minKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
1,7 km27 minPhoto Tour