Müükapartment
2-bedroom apartment in Uccle
375 000 €
4310 €/m²
Rue de Verrewinkel 95D, 1180 Uccle
2
Magamistoad
1
Vannitoad
87 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
11 m²
Terrass
SeisukordUus
Korrus2 / 2
Lisaomadused
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
109 kWh/m²/yrC
Class C — 109 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue de Verrewinkel 95D, 1180 Uccle
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m8 minRaudteejaam
1,0 km16 minMetroopeatus
4 km10 minLennujaam
14 km37 minHaridus
Lasteaed
900 m14 minAlgkool
3 km8 minKeskkool
100 m1 minÜlikool
2,5 km6 minRaamatukogu
1,5 km24 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,3 km20 minToidupood
900 m14 minRestoran
300 m4 minPank
1,5 km24 minTervishoid
Apteek
800 m13 minArst
700 m11 minHaigla
2,6 km7 minVeterinaaria
1,0 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
21 km55 minKeskkond
Raudtee
0 m1 minPhoto Tour

Asukoht
Rue de Verrewinkel 95D, 1180 Uccle
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.