Müükapartment
2-bedroom apartment in Luxembourg-Belair
780 000 €
9398 €/m²
6 Avenue Guillaume, 1650, Luxembourg-Belair
2
Magamistoad
1
Vannitoad
83 m²
Elamispind
Ehitusaasta1963
Korrus3
Asukoht
6 Avenue Guillaume, 1650, Luxembourg-Belair
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,2 km19 minLennujaam
5 km12 minHaridus
Lasteaed
900 m15 minAlgkool
7 km18 minKeskkool
800 m12 minÜlikool
1,6 km26 minRaamatukogu
1000 m15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m5 minRestoran
100 m2 minKaubanduskeskus
20 km53 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
200 m3 minHaigla
700 m10 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
22 km56 minKeskkond
Suurem tee
1,3 km20 minRaudtee
1,2 km18 minPhoto Tour