Müükapartment
1-bedroom apartment in Wiltz
545 295 €
6674 €/m²
9544, Wiltz
1
Magamistoad
1
Vannitoad
81.71 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
8.12 m²
Terrass
Korrus0
Asukoht
9544, Wiltz
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
600 m10 minLennujaam
42 km1.8hHaridus
Lasteaed
4 km11 minKeskkool
13 km33 minÜlikool
12 km31 minRaamatukogu
16 km41 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
100 m1 minRestoran
0 m1 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
9 km24 minHaigla
100 m1 minVeterinaaria
400 m7 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
7 km18 minKeskkond
Raudtee
300 m5 minPhoto Tour