Müükapartment
2-bedroom apartment in Oudenaarde
255 000 €
3269 €/m²
Ruttemburgstraat 11, 9700 Oudenaarde
2
Magamistoad
1
Vannitoad
78 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
8 m²
Terrass
SeisukordHea
Korrus0
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
96 kWh/m²/yrA
Class A — 96 kWh/m²/yr
Asukoht
Ruttemburgstraat 11, 9700 Oudenaarde
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
300 m4 minLennujaam
46 km2.0hHaridus
Lasteaed
2,4 km6 minKeskkool
18 km46 minÜlikool
17 km44 minRaamatukogu
1,0 km16 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m2 minKaubanduskeskus
28 km1.2hPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
700 m11 minHaigla
800 m13 minVeterinaaria
2,7 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
19 km50 minKeskkond
Raudtee
100 m2 minPhoto Tour

Asukoht
Ruttemburgstraat 11, 9700 Oudenaarde
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.