Müükapartment
1-bedroom apartment in Dudelange
460 000 €
6479 €/m²
3583, Dudelange
1
Magamistoad
1
Vannitoad
71 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Korrus2 / 4
Asukoht
3583, Dudelange
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
500 m8 minLennujaam
15 km39 minHaridus
Lasteaed
1,2 km19 minAlgkool
2,0 km31 minKeskkool
1,4 km22 minÜlikool
9 km25 minRaamatukogu
1,5 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m5 minRestoran
1,3 km21 minKaubanduskeskus
18 km48 minPank
1,7 km26 minTervishoid
Apteek
1,5 km24 minArst
1,8 km28 minHaigla
2,8 km7 minVeterinaaria
1,9 km30 minVaba aeg ja loodus
Park
1,1 km17 minRand
14 km36 minKeskkond
Suurem tee
500 m8 minRaudtee
500 m7 minPhoto Tour