Müükapartment
1-bedroom apartment in Grez-Doiceau
335 000 €
4786 €/m²
Rue du Stampia 88, 1390 Grez-Doiceau
1
Magamistoad
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
SeisukordHea
Korrus2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
142 kWh/m²/yrB
Class B — 142 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue du Stampia 88, 1390 Grez-Doiceau
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
2,4 km6 minLennujaam
21 km53 minHaridus
Lasteaed
4 km11 minAlgkool
7 km18 minKeskkool
5 km13 minÜlikool
10 km25 minRaamatukogu
4 km11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
900 m14 minRestoran
200 m3 minPank
1000 m15 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
1,2 km19 minHaigla
10 km27 minVeterinaaria
1000 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
1,2 km18 minRand
17 km43 minKeskkond
Suurem tee
2,5 km6 minRaudtee
2,2 km6 minPhoto Tour

Asukoht
Rue du Stampia 88, 1390 Grez-Doiceau
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.