Müükapartment
1-bedroom apartment in Luxembourg-Centre ville
680 000 €
11 930 €/m²
Luxembourg-Centre ville
1
Magamistoad
1
Vannitoad
57 m²
Elamispind
Ehitusaasta2025
Korrus1
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
900 m14 minLennujaam
4 km10 minHaridus
Lasteaed
500 m7 minAlgkool
7 km19 minKeskkool
600 m9 minÜlikool
1,5 km23 minRaamatukogu
300 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m2 minRestoran
100 m1 minKaubanduskeskus
21 km55 minPank
0 m1 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
100 m2 minHaigla
900 m14 minVeterinaaria
900 m14 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
22 km56 minKeskkond
Suurem tee
2,0 km5 minRaudtee
700 m11 minPhoto Tour