Pildid puuduvad
Müükapartment
1-bedroom apartment in Antwerpen
175 000 €
3182 €/m²
Lange Stuivenbergstraat 10, 2060 Antwerpen
1
Magamistoad
1
Vannitoad
55 m²
Elamispind
SeisukordHea
Korrus0
Energiatõhusus
Energiaklass
B
Class B
Asukoht
Lange Stuivenbergstraat 10, 2060 Antwerpen
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
1,2 km19 minMetroopeatus
200 m4 minLennujaam
35 km1.5hHaridus
Lasteaed
100 m2 minKeskkool
2,6 km7 minÜlikool
1,1 km18 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m1 minPank
800 m13 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
600 m9 minHaigla
500 m8 minVeterinaaria
900 m13 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
2,5 km7 minKeskkond
Suurem tee
1,5 km24 minRaudtee
400 m6 minAsukoht
Lange Stuivenbergstraat 10, 2060 Antwerpen
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.