Müükapartment
1-bedroom apartment in Luxembourg-Belair
599 000 €
11 093 €/m²
Luxembourg-Belair
1
Magamistoad
54 m²
Elamispind
Ehitusaasta1956
Korrus3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,8 km29 minLennujaam
5 km14 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minAlgkool
6 km16 minKeskkool
900 m15 minÜlikool
1,3 km20 minRaamatukogu
1,3 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m10 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m2 minKaubanduskeskus
20 km52 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
500 m7 minArst
200 m4 minHaigla
900 m14 minVeterinaaria
600 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m2 minRand
22 km58 minKeskkond
Suurem tee
1,2 km18 minRaudtee
1,5 km23 minPhoto Tour