Müükapartment
1-bedroom apartment in Luxembourg-Weimershof
727 955 €
13 967 €/m²
83-91 RUE DES MUGETS LUXEMBOURG, Luxembourg-Weimershof
1
Magamistoad
1
Vannitoad
52.12 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Korrus2
Asukoht
83-91 RUE DES MUGETS LUXEMBOURG, Luxembourg-Weimershof
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,0 km16 minLennujaam
1,7 km27 minHaridus
Lasteaed
300 m4 minAlgkool
9 km24 minKeskkool
200 m4 minÜlikool
300 m4 minRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,0 km16 minToidupood
400 m6 minRestoran
0 m1 minKaubanduskeskus
24 km1.0hPank
800 m13 minTervishoid
Apteek
1000 m15 minArst
400 m7 minHaigla
1,0 km16 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
20 km53 minKeskkond
Suurem tee
1,5 km23 minRaudtee
1,0 km16 minPhoto Tour