Müükapartment
1-bedroom apartment in Junglinster
597 643 €
11 783 €/m²
4, Um Enneschte Léi, 6131, Junglinster
1
Magamistoad
50.72 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Korrus0
Asukoht
4, Um Enneschte Léi, 6131, Junglinster
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
6 km16 minLennujaam
8 km21 minHaridus
Lasteaed
400 m7 minKeskkool
900 m14 minÜlikool
10 km27 minRaamatukogu
11 km28 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m1 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
200 m4 minArst
100 m1 minHaigla
10 km26 minVeterinaaria
400 m7 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
25 km1.1hPhoto Tour