Müükapartment
1-bedroom apartment in Liège Outremeuse
175 000 €
3500 €/m²
Rue de Berghes 13, 4020 Liège Outremeuse
1
Magamistoad
1
Vannitoad
50 m²
Elamispind
SeisukordUus
Korrus0
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
187 kWh/m²/yrC
Class C — 187 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue de Berghes 13, 4020 Liège Outremeuse
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,2 km19 minLennujaam
31 km1.4hHaridus
Lasteaed
200 m3 minAlgkool
100 m2 minKeskkool
400 m6 minÜlikool
200 m4 minRaamatukogu
500 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
0 m1 minRestoran
100 m1 minKaubanduskeskus
8 km20 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
300 m5 minHaigla
600 m9 minVeterinaaria
1,3 km20 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m7 minRand
18 km47 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
700 m10 minPhoto Tour

Asukoht
Rue de Berghes 13, 4020 Liège Outremeuse
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.