Müükapartment
3-room apartment in Bussang
81 000 €
1373 €/m²
88540, Bussang
3
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
59 m²
Elamispind
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: athome.lu
Energiatõhusus
Energiaklass
92 kWh/m²/yrC
Class C — 92 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
A
Class A
Asukoht
88540, Bussang
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m8 minRaudteejaam
9 km23 minLennujaam
56 km2.4hHaridus
Lasteaed
7 km19 minAlgkool
700 m11 minKeskkool
7 km19 minÜlikool
26 km1.1hRaamatukogu
6 km16 minKaubandus ja teenused
Supermarket
4 km11 minToidupood
400 m6 minRestoran
200 m4 minPank
7 km18 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
4 km11 minHaigla
200 m4 minVeterinaaria
7 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
1,8 km29 minRand
11 km28 minPhoto Tour

facade

bathroom

bedroom

living room

bathroom

bathroom

bedroom