Müükapartment
4-bedroom apartment in Mortsel
395 000 €
1795 €/m²
Krijgsbaan 136, 2640 Mortsel
4
Magamistoad
3
Vannitoad
220 m²
Elamispind
Korrus0
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Krijgsbaan 136, 2640 Mortsel
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
400 m7 minMetroopeatus
4 km12 minLennujaam
29 km1.3hHaridus
Lasteaed
2,0 km5 minKeskkool
4 km10 minÜlikool
2,5 km6 minRaamatukogu
400 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
500 m8 minRestoran
300 m4 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
700 m11 minHaigla
700 m11 minVeterinaaria
1000 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
8 km20 minKeskkond
Suurem tee
2,8 km7 minRaudtee
0 m1 minPhoto Tour

Asukoht
Krijgsbaan 136, 2640 Mortsel
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.