Müükapartment
3-bedroom apartment in Capellen
1 250 000 €
8357 €/m²
François Nockles, 8328, Capellen
3
Magamistoad
149.58 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
60.25 m²
Terrass
Korrus2
Asukoht
François Nockles, 8328, Capellen
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,1 km16 minLennujaam
14 km37 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minAlgkool
3 km8 minKeskkool
8 km22 minÜlikool
9 km23 minRaamatukogu
10 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m9 minToidupood
200 m3 minRestoran
300 m4 minKaubanduskeskus
14 km37 minPank
1,1 km18 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
400 m6 minHaigla
6 km15 minVeterinaaria
4 km12 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
29 km1.3hKeskkond
Suurem tee
1,2 km18 minRaudtee
900 m14 minPhoto Tour

land plot

land plot