Müükapartment
2-bedroom apartment in Tournai
220 000 €
2136 €/m²
Rue Vauban 1, 7500 Tournai
2
Magamistoad
1
Vannitoad
103 m²
Elamispind
SeisukordUus
Korrus0
Lisaomadused
Aed
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
299 kWh/m²/yrD
Class D — 299 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue Vauban 1, 7500 Tournai
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,3 km21 minLennujaam
19 km50 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minAlgkool
800 m12 minKeskkool
800 m12 minÜlikool
700 m10 minRaamatukogu
300 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1000 m15 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m1 minKaubanduskeskus
800 m13 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
0 m1 minHaigla
300 m4 minVeterinaaria
600 m9 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
9 km23 minKeskkond
Suurem tee
2,8 km7 minRaudtee
1,3 km21 minPhoto Tour

Asukoht
Rue Vauban 1, 7500 Tournai
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.