Müükapartment
10-room apartment in Perl
749 800 €
2419 €/m²
66706, Perl
10
Toad kokku
7
Magamistoad
3
Vannitoad
310 m²
Elamispind
1700 m²
Krunt
Korrus0
KüteKütus
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: athome.lu
Asukoht
66706, Perl
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,8 km29 minLennujaam
21 km53 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minAlgkool
4 km11 minKeskkool
4 km11 minÜlikool
20 km53 minRaamatukogu
15 km39 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m4 minToidupood
100 m2 minRestoran
0 m1 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
4 km10 minHaigla
18 km46 minVeterinaaria
1,5 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
2,7 km7 minKeskkond
Suurem tee
1,3 km21 minRaudtee
1,1 km18 minPhoto Tour