Müükapartment
Ancient Stone Apartment with Views in Vavin
1 850 000 €
12 585 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
147 m²
Elamispind
Põhi
Suund
Kirjeldus
This six-room, four-bedroom apartment features a separate kitchen, two bathrooms, and a large living room. The property offers clear views, is north-facing, and retains the charm of the original ancient stone building. It is located on the second floor of a high-standing building with a concierge and includes a cave.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2
Energiaklass
260 kWh/m²/yrE
Class E — 260 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
61 kg CO²/m²/yrF
Class F — 61 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
11 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
10 kmPank
LähedalRand
4 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.