Müükhouse
Ancient House with Potential in Fruncé
99 000 €
1100 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
90 m²
Elamispind
1700 m²
Krunt
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom house includes a living room with a fireplace, a closed kitchen, a back kitchen, a cellar, and separate WC. The property features a garden, three parking spaces, and over 200 m² of outbuildings, with approximately 60 m² of attic space. It is located 7 minutes from Courville and its shops.
Ehitusaasta1900
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
483 kWh/m²/yrG
Class G — 483 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
113 kg CO²/m²/yrG
Class G — 113 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Raudteejaam
7 kmLennujaam
91 kmHaridus
Algkool
7 kmKeskkool
7 kmÜlikool
23 kmRaamatukogu
9 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
8 kmToidupood
7 kmRestoran
7 kmKaubanduskeskus
20 kmTervishoid
Arst
8 kmHaigla
12 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
21 kmPhoto Tour

Ancient House with Potential in Fruncé
99 000 €
1100 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
C.d. Immobilier
Viide: C859
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 18. juuli 2025 | 115 500 € | — | Algne |
| 7. mai 2026 | 99 000 € | — | -14.3% |