Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Hispaania
  3. Ample Parking Space in Bargas

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 12
ParklaParkimiskohtMaa-aluneKaetud

Ample Parking Space in Bargas

1800 €
138 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 6. mai 2026

Pardo, 46(A)
13 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht

Kirjeldus

This parking space offers 13m² of area, suitable for large vehicles or additional storage. Located in a residential area of Bargas, it features direct street access and ample maneuvering space. The location is well-connected, just 15 minutes from Toledo, with easy access to Madrid via the A-42.

SeisukordHea
Korrus-1

Lisaomadused

Suletud kogukond
Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: century21.es

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Pardo, 46(A)
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
100 m1 min
Raudteejaam
8 km22 min
Lennujaam
69 km3.0h

Haridus

Lasteaed
7 km18 min
Ülikool
8 km21 min
Raamatukogu
7 km19 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
500 m8 min
Toidupood
6 km16 min
Restoran
900 m15 min
Pank
400 m6 min

Tervishoid

Apteek
500 m7 min
Arst
3 km8 min
Haigla
6 km16 min
Veterinaaria
1000 m15 min

Vaba aeg ja loodus

Park
700 m10 min
Rand
600 m9 min

Keskkond

Suurem tee
1,3 km21 min
Raudtee
4 km10 min

Photo Tour

Välivaade - Ample Parking Space in Bargas

facade

Garaaž - Ample Parking Space in Bargas

garage

Garaaž - Ample Parking Space in Bargas

garage

Välivaade - Ample Parking Space in Bargas

facade

Välivaade - Ample Parking Space in Bargas

driveway

Garaaž - Ample Parking Space in Bargas

garage

Garaaž - Ample Parking Space in Bargas

garage

Garaaž - Ample Parking Space in Bargas

garage

Garaaž - Ample Parking Space in Bargas

garage

Välivaade - Ample Parking Space in Bargas

facade

Välivaade - Ample Parking Space in Bargas

facade

Plaan - Ample Parking Space in Bargas
Ample Parking Space in Bargas
1800 €138 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor