Müükhouse
Alleenstaande nieuwbouwwoning op ruim perceel in Wingene
443 519 €
2872 €/m²
Ruiseledesteenweg 93, 8750, Wingene
3
Toad kokku
3
Magamistoad
154.43 m²
Elamispind
872 m²
Krunt
Kirjeldus
Op een steenworp van het centrum van Wingene ontwikkelt Hectaar een alleenstaande nieuwbouwwoning. De woning is uitgerust met een lucht-water warmtepomp, wat resulteert in een aanzienlijk lagere energierekening en een duurzame woonomgeving. Bovendien biedt Hectaar u de vrijheid om de afwerking volledig naar eigen smaak te personaliseren via onze partnerleveranciers. Zo creëert u een thui...
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: spotto.be
Energiatõhusus
Energiaklass
A
Class A
Asukoht
Ruiseledesteenweg 93, 8750, Wingene
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
8 km22 minLennujaam
55 km2.4hHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
12 km31 minRaamatukogu
4 km10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
100 m1 minRestoran
300 m4 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
4 km11 minHaigla
6 km16 minVeterinaaria
2,5 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
800 m13 minRand
9 km24 minPhoto Tour