Müükapartment
Alaquàs Apartment with Terrace, 3 Bedrooms
131 000 €
1260 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
104 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment offers three bedrooms and is located on the fifth floor. It features a terrace and is situated in an area with a variety of services. The property is currently rented and cannot be viewed internally.
Ehitusaasta1969
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus5
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalKeskkool
7 kmÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.