Müükapartment
3-room apartment in Annecy
234 900 €
5339 €/m²
3
Toad kokku
44 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
34 kmHaridus