Müükhouse
Adosado with Garden in Mora
67 500 €
397 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
170 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This adosado features four bedrooms and two bathrooms, with a total constructed area of 170 m². The property includes a private garden and a garage. It is located in Mora, and the interior cannot be visited as possession has not been transferred.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
5 kmRaudteejaam
LähedalLennujaam
87 kmHaridus
Ülikool
29 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
25 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
36 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.