Müükapartment
Accessible Apartment with Terrace near Sablon, Brussels
265 000 €
3630 €/m²
Rue Terre Neuve 52, Brussels
1
Magamistoad
1
Vannitoad
73 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
7 m²
Terrass
Kirjeldus
This apartment, located on the first floor of a recent building, offers approximately 73 m² of space. It features a spacious living room with an open-plan kitchen, a 7 m² terrace, a hallway with storage, a large bathroom with a bath, washbasin, toilet, and laundry area, and a bedroom. The property is close to the Sablon and Rouppe square, includes an elevator, and is currently rented but available...
Ehitusaasta2013
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1 / 3
Energiaklass
203 kWh/m²/yrD
Class D — 203 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue Terre Neuve 52, Brussels
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
100 m2 minMetroopeatus
300 m5 minLennujaam
9 km24 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minAlgkool
400 m7 minKeskkool
500 m8 minÜlikool
1,5 km24 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m1 minPank
200 m4 minTervishoid
Apteek
200 m4 minArst
300 m4 minHaigla
200 m3 minVeterinaaria
1,4 km22 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
20 km51 minKeskkond
Raudtee
100 m1 minPhoto Tour

Asukoht
Rue Terre Neuve 52, Brussels
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.