Müükhouse
7-room house in Le Genest-Saint-Isle
441 500 €
2073 €/m²
7
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
213 m²
Elamispind
1924 m²
Krunt
Ehitusaasta2018
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
61 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
5 kmKeskkool
6 kmÜlikool
10 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.