Müükapartment
4-room apartment in Neuilly-sur-Seine
1 990 000 €
24 875 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
80 m²
Energiaklass
101 kWh/m²/yrB
Class B — 101 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
18 kg CO²/m²/yrC
Class C — 18 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
17 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond