Müükapartment
2-room apartment in GR
230 000 €
2706 €/m²
2
Toad kokku
1
Vannitoad
85 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Ehitusaasta2026
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
9 kmLennujaam
32 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
6 kmTervishoid
Apteek
6 kmArst
7 kmHaigla
6 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

balcony
2-toaline korter asukohas GR
230 000 €
2706 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.