Müükhouse
8 room luxury Villa for sale in L'Haÿ-les-Roses, France - 132289819 - LuxuryEstate.com
723 000 €
4131 €/m²
8
Toad kokku
4
Magamistoad
175 m²
Elamispind
520 m²
Krunt
Kirjeldus
Iad France - Virginie Bequet vous propose : Sublime Maison Familiale Rénovée à L'Haÿ-les-Roses avec Jardin et Garage Découvrez cette maison individuelle, offrant un cadre de vie exceptionnel pour votre famille. Située à L'Haÿ-les-Roses. Au rez-de-chaussée, vous serez accueillis par un hall d'entrée avec placard, une cave, une charmante salle à manger conviviale, une cuisine équipée et fonction...
Ehitusaasta1950
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
4 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond