Müükapartment
8-room apartment in Versailles
1 690 000 €
7824 €/m²
8
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
216 m²
Elamispind
Ehitusaasta1780
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
8 kmLennujaam
17 kmHaridus
LähedalRand
7 kmKeskkond