Müükhouse
7 room luxury House for sale in Mortagne-sur-Gironde, Nouvelle-Aquitaine - 132526454 - LuxuryEstate.com
695 000 €
2584 €/m²
7
Toad kokku
6
Magamistoad
3
Vannitoad
269 m²
Elamispind
5071 m²
Krunt
Kirjeldus
Discover a rare gem in the heart of the Charente-Maritime, perfectly positioned in the iconic and picturesque Port of Mortagne-sur-Gironde Just minutes from the renowned sandy beaches of Meschers-sur-Gironde, this magnificent property offers an unparalleled lifestyle where maritime chorm meets historicol elegance. A Home with Multiple Possibilities Spanning approx 270 sqm of meticulously renovate...
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
23 kmLennujaam
71 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
12 kmÜlikool
48 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Toidupood
5 kmRestoran
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
21 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
7 kmRand
8 kmPhoto Tour