Müükapartment
6-room apartment in Dinard
519 000 €
5139 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
101 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
66 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
17 kmPank
Raudtee
4 kmPhoto Tour

living room

bedroom

bedroom

bathroom